حمایت از صنایع دستی

روش اول (حمایتی)

در صورتی که سایت یا کانال تلگرام دارید حتی اگر هم هیچکدومو ندارید میتونید لینک سایت یا کانال تلگرام رو برای دوستاتون و گروههایی که هستید بفرسید و باعث بازدید بیشتر و خرید بیشتر و در نتیجه حمایت از سایت  و هنرمندهای ایرانی باشید.

در صورتی که مشتری هستید و خرید کردید کد سفارش رو به این ای دی تلگرام (Srsll@) بفرسید و برای خریدهای بعدی تخفیف ۱۰ تا ۲۰ % بگیرید.

روش دوم  (پورسانتی)

همکاری در فروش ، ویژه وب مسترها و دارندگان کانال تلگرام

شما صاحبان وب سایت و دارندگان کانال تلگرام  میتوانند با ثبت نام در این قسمت و پس از تایید، لینک اختصاصی دریافت کنید. با قرار دادن این لینک در وب سایت و یا کانال خود و با ورود کاربری که از طرف شما وارد سایت صنایع دستی پارسیان شود و خرید داشته باشد شما مشمول ۲ تا ۵ % پورسانت میشوید که به صورت ماهانه تسویه میشود.

شما در محیط سایت دارای یک پنل بسیار قدرتمند بازاریابی می شوید که می توانید وضعیت بازدیدها و تعداد بازدیدهایی که منجر به خرید محصول از سایت  شده را مشاهده کنید. این پنل کاربری به شکلی طراحی شده که کاربر خیالش از بابت تبلیغ راحت باشد چون همه چیز به صورت واضح برایش نمایش داده می شود حتی تعداد بازدید و خریدها و درآمد به صورت نموداری در همان بخش کاربری برای کاربر نمایش داده می شود و از همان بخش هم می توانید درخواست واریز وجه کنید.

یک حساب همکاری فروش جدید ثبت کنید

ورود به حساب کاربری

فراموشی کلمه عبور؟

همکاری در فروش ، ویژه وب مسترها  ، دارندگان کانال و فروشندگان

روش سوم (پیشهاد شما)

نظر شما در مورد دست سازهای چشم نواز هنرمندان و تبدیل این آثار به پول و منبع درآمد چی هست؟

پذیرای ایده های جالب و خلاق همه هنرمندها و هنر دوستان هستیم.

ارتباط از طریق صفحه ی همکاری با ما

شاد باشید.